Tvorba webu

Profesionální webové stránky na míru

S námi získáte

Moderní web

Přehledný web, který je orientovaný na zákazníky. Weby tvoříme tak, aby byly jednoduché, designově vyladěné, aby vás lidé snadno kontaktovali, poptali, nakoupili. Web pak je nástrojem pro získávání nových zákazníků.

Analytické nástroje

Váš web napojíme na Google Analytics, abyste viděli, jakou má návštěvnost a jak se na něm uživatelé chovají, odkud přicházejí, jak nakupují apod. Můžeme za vás tyto ukazatele analyzovat a dávat vám doporučení, jak s webem a další vaší online prezentací pracovat.

Web bez dalších poplatků

Web tvoříme ve WordPressu a po dokončení a předání je váš, bez dalších poplatků. Web lze kdykoli přesunout na jiný hosting (na rozdíl od mnoha služeb, kde platíte měsíční poplatek, ale v podstatě si web jen pronajímáte; nelze ho přesunout jinam v případě nevyhovujících podmínek).

Responzivní web

Zobrazení webových stránek se automaticky přizpůsobí velikosti všech možných zařízení - počítačů, mobilních telefonů a tabletů.

Správa webu a změny

Nabízíme následnou správu webu za měsíční poplatek - v ceně jsou aktualizace a řešení drobných problémů. Můžete ho spravovat i sami, pokud si budete přát - ukážeme vám základní nastavení. Administrace webu je intuitivní. Můžete kdykoli předat správu i někomu jinému. Web lze kdykoli rozšířit o nové prvky, doplnit.

Doména, hosting a https

Pokud nemáte ještě svoji doménu a hosting, zařídíme a zaregistrujeme za vás vše potřebné, včetně certifikátu https, aby byl web zabezpečený. Poradíme s výběrem vhodné domény.

Obsah webu

Pokud se tak domluvíme, můžeme pro vás připravit texty a najít vhodné obrázky do webu. Obsah webu přizpůsobíme tak , aby vyhovoval pro SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Zálohy webu

Pokud máme váš web ve správě, zálohujeme ho 1x týdně, abychom v případě technických potíží mohli web ze zálohy obnovit. Zálohy webu dělá většinou i hosting (záleží na druhu hostingu). Máte tak jistotu, že o svá data nepřijdete.

Kolik bude stát web?

Přečtěte si podrobně, jak probíhá tvorba webu a proč nemůže stát web pod 10 000 Kč.

Každý web je jedinečný, proto vždy naceňujeme weby individuálně. Orientační časové dotace, abyste si mohli udělat představu:

  • Malý web 1-3 stránky, jen webová vizitka bez dalších funkcí : 15 – 25 hodin. 10500 – 17500 Kč
    Menší a střední web bez eshopu a složitých funkcí: 25 – 35 hod. 17500- 28000 Kč
  • Malý firemní web s pokročilými funkcemi: 40 – 50 hod. – 28000 – 35000 Kč
  • Střední až větší firemní web,  menší jiný web s prodejním formulářem: 50 – 70 hod. 35000 – 49000 Kč
  • Velký web (prodejní formuláře, obsahový web, jiné složité funkčnosti): 70 – XXX hodin. 49000+ Kč

Pro upřesnění ceny vyplňte tento dotazník a my vám zašleme kalkulaci na míru.

Vybrané reference

Pro neobvyklé ubytování v Brdech v glampingovém stanu jsme připravily nový web s možností rezervace online pomocí rezervačního kalendáře. www.mlynskorice.cz
Pro nově vznikající italskou pekárnu a bistro v Praze na Vinohradech, která si zakládá na poctivých, autentických výrobcích, jsme vytvořily nový web a eshop. www.artebianca.cz
Pro společnost v oblasti retailových staveb jsme připravily nový web vč. vizuální podoby a copywritingu. Web se zpřehlednil a získal modernější podobu. https://regalbau-merchandising.com/

Chcete být vidět online?

Pojďme se setkat

V dnešní době už je pro většinu firem nezbytné, aby byly pro své zákazníky k dispozici i online. Tím nemyslíme jen online prodej produktů, ale i nalezení kontaktu na firmu,  možnost získat více informací o službách, možnost zaslat poptávku online apod.  Web může sloužit jako vizitka firmy s kontaktem, jako zdroj informací pro zákazníky, pro propagaci produktů a služeb nebo rovnou pro online prodej a získávání kontaktů na zákazníky.

Mám už web, co dál?

Myslete na to, že novým webem vše teprve začíná. Pokud máte nový web, nikdo o něm neví a nikdo ho jen tak nenajde, pokud neuděláte další kroky. Je potřeba web dostat mezi lidi. 

Online reklama

Online reklama vám přivede rychle nové uživatele na web. Existuje spousta formátů online reklamy, poradíme vám, která bude pro vás ta pravá, nastavíme ji, spustíme a budeme průběžně optimalizovat a ladit k co nejlepším výsledkům.

Vizitky, letáky

Slaďte svůj vizuální styl s vaším novým webem. Dávejte odkaz na váš web všude, kde to jde, ať už jde o vizitky, letáky, polepy nebo jiné druhy propagačních materiálů. Rády vám s tím pomůžeme.

Zobrazení v mapách Google, seznam

Hodně lidí vyhledává služby nebo firmy přímo v mapách. Nastavíme vám profil v katalogu firem Google a Seznam, aby zákazníci vaši firmu našli v mapách i v katalogu firem.