Tvorba textů/ obsahu

Obsah, co prodává

S námi získáte

Texty na propagační materiály

Zpracujeme texty pro použití na Vaše letáky, plakáty, billboardy, polepy apod. v kontextu Vaší značky.

Obsah pro sociální sítě

Vytvoříme atraktivní obsah pro Váš firemní profil na Facebooku nebo Instagramu - texty, fotky, grafika, soutěže apod.

Texty pro PR články/blog

Můžeme pro Vás připravit články na blog nebo texty pro PR články.

Texty pro web

Vytvoříme obsah Vašeho webu s ohledem na cílovou skupinu Vašich zákazníků, produkt či službu, kterou nabízíte, a na analýzu klíčových slov.

Obsah pro emaily

Vytvoříme obsah pro obchodní sdělení (newslettery), které budete rozesílat na Vaše zákazníky. S rozesílkou Vám můžeme pomoci.

Obsah webu

Můžeme pro Vás připravit kromě textů i vhodné obrázky do webu, ať už grafickým zpracováním nebo nalezením vhodných fotografií ve fotobankách.

Obsah pro reklamy

Vytvoříme obsah pro reklamy na platformách Facebook, Google, Seznam s ohledem na cílovou skupinu Vašich zákazníků, Váš produkt či službu a na analýzu klíčových slov.

Název značky a reklamní slogan

Nevíte si rady s názvem nové značky? Vypracujeme vám návrhy na základě vašich představ a tržního prostředí. Poté vám vytvoříme vhodný slogan, které bude sloužit k upoutání pozornosti potenciálních zákazníků.

Vybrané reference

Nestíháte vymýšlet texty?

Uděláme to za vás

Aby Vaše webové stránky, propagační materiály nebo reklamní bannery opravdu prodávaly, je potřeba je naplnit kvalitním textovým obsahem. V první řadě jde samozřejmě o poutavou prezentaci vašich výrobků nebo služeb, která bude korespondovat s vaší firemní filosofií.

Neméně důležité však je, aby obsah, resp. texty byly ztvárněné na míru tomu, co zákazník hledá, po čem se ptá, jaké má potřeby. V prezentaci na internetu jde o to, aby obsah vašeho webu šel ruku v ruce s tím, co lidé na internetu hledají a jakým způsobem své dotazy zadávají do vyhledávačů, což pomůže vylepšit SEO. Nechte tvorbu textů a obsahu na nás.

Texty už mám, co dál?

Online reklama

Reklama vám přivede návštěvníky na váš nový web. Je to nejrychlejší způsob, jak o sobě dát vědět. Je spousta možností reklamy, ať už jde o reklamu ve vyhledávání, bannerovou reklamu nebo reklamu na sociálních sítích. Poradíme vám, co je pro Vás vhodné.

Vizitky, letáky

Slaďte svůj vizuální styl s vaším novým webem. Dávejte odkaz na váš web všude, kde to jde, ať už jde o vizitky, letáky, polepy nebo jiné druhy propagačních materiálů. Rády vám s tím pomůžeme.

Zobrazení v mapách Google, seznam

Hodně lidí vyhledává služby nebo firmy přímo v mapách. Nastavíme vám profil v katalogu firem Google a Seznam, aby zákazníci vaši firmu našli v mapách i v katalogu firem.