Tvorba textů/ obsahu

Obsah, co prodává

S námi získáte

Texty na propagační materiály

Zpracujeme texty pro použití na Vaše letáky, plakáty, billboardy, polepy apod. v kontextu Vaší značky.

Obsah pro sociální sítě

Vytvoříme atraktivní obsah pro Váš firemní profil na Facebooku nebo Instagramu - texty, fotky, grafika, soutěže apod.

Texty pro PR články/blog

Můžeme pro Vás připravit články na blog nebo texty pro PR články.

Texty pro web

Vytvoříme obsah Vašeho webu s ohledem na cílovou skupinu Vašich zákazníků, produkt či službu, kterou nabízíte, a na analýzu klíčových slov.

Obsah pro emaily

Vytvoříme obsah pro obchodní sdělení (newslettery), které budete rozesílat na Vaše zákazníky. S rozesílkou Vám můžeme pomoci.

Obsah webu

Můžeme pro Vás připravit kromě textů i vhodné obrázky do webu, ať už grafickým zpracováním nebo nalezením vhodných fotografií ve fotobankách.

Obsah pro reklamy

Vytvoříme obsah pro reklamy na platformách Facebook, Google, Seznam s ohledem na cílovou skupinu Vašich zákazníků, Váš produkt či službu a na analýzu klíčových slov.

Název značky a reklamní slogan

Nevíte si rady s názvem nové značky? Vypracujeme vám návrhy na základě vašich představ a tržního prostředí. Poté vám vytvoříme vhodný slogan, které bude sloužit k upoutání pozornosti potenciálních zákazníků.

Vybrané reference

Pro zavedený internetový portál, který zprostředkovává spolupráci mezi freelancery a firmami, připravujeme mailingovou komunikaci. www.freelance.cz
Pro začínající eshop se značkovým oblečením jsme optimalizovaly cestu zákazníka a texty. Dále pracujeme na propagaci eshopu a značky. www.vagabundfashion.cz
Pro začínající eshop s luxusními ručníky a župany jsme připravily strategii rozvoje, analýzu klíčových slov, grafické materiály, textový obsah a online reklamu.
Pro firmu z oboru výškových prací realizujeme online reklamy v českém i německém jazyce a vytvořily jsme weby www.vyskove-prace-plzen.cz a hohenarbeiten.de
Pro zavedený eshop se second hand těhotenskou módou jsme navrhly revizi webu, zpracovaly strategii komunikace, SEO a texty pro eshop. www.bellies.cz

Nestíháte vymýšlet texty?

Uděláme to za vás

Aby Vaše webové stránky, propagační materiály nebo reklamní bannery opravdu prodávaly, je potřeba je naplnit kvalitním textovým obsahem. V první řadě jde samozřejmě o poutavou prezentaci vašich výrobků nebo služeb, která bude korespondovat s vaší firemní filosofií.

Neméně důležité však je, aby obsah, resp. texty byly ztvárněné na míru tomu, co zákazník hledá, po čem se ptá, jaké má potřeby. V prezentaci na internetu jde o to, aby obsah vašeho webu šel ruku v ruce s tím, co lidé na internetu hledají a jakým způsobem své dotazy zadávají do vyhledávačů, což pomůže vylepšit SEO. Nechte tvorbu textů a obsahu na nás.

Texty už mám, co dál?

Online reklama

Reklama vám přivede návštěvníky na váš nový web. Je to nejrychlejší způsob, jak o sobě dát vědět. Je spousta možností reklamy, ať už jde o reklamu ve vyhledávání, bannerovou reklamu nebo reklamu na sociálních sítích. Poradíme vám, co je pro Vás vhodné.

Vizitky, letáky

Slaďte svůj vizuální styl s vaším novým webem. Dávejte odkaz na váš web všude, kde to jde, ať už jde o vizitky, letáky, polepy nebo jiné druhy propagačních materiálů. Rády vám s tím pomůžeme.

Zobrazení v mapách Google, seznam

Hodně lidí vyhledává služby nebo firmy přímo v mapách. Nastavíme vám profil v katalogu firem Google a Seznam, aby zákazníci vaši firmu našli v mapách i v katalogu firem.