Online reklama

Placená i neplacená online propagace

S námi získáte

Textová reklama (PPC)

Reklama ve vyhledávačích Google a Seznam. Budete vidět v tom správném okamžiku, kdy uživatelé internetu vyhledávají konkrétní službu či produkt.

Sociální sítě

Založíme vám profil na sociálních sítích. Můžeme vaše Facebook nebo Instagram stránky plnit pravidelně obsahem. Uspořádáme soutěže pro uživatele na sociálních sítích. Nastavíme placenou reklamu na sociálních sítích.

Zbožové srovnávače

Máte eshop, ale ještě nejste na zbožových srovnávačích jako Heuréka nebo Zbozi.cz? Mnoho lidí si před nákupem porovnává ceny nebo hledá recenze produktů právě tam.

Produktová reklama

Máte eshop a potřebujete podpořit prodeje? Produktová reklama na Facebooku nebo v Google nákupech je vhodná pro eshopy s více produkty.

Zápis do katalogů

Zaregistrujeme a správně nastavíme profil vaší firmy na Googlu i Seznamu. Díky tomu se budete zobrazovat ve výpisu firem i v mapách.

Remarketing

Nenechte návštěvníky vašeho webu odejít jen tak. Když už se o vás jednou zajímali, připomeňte se jim. Remarketingem cílíte reklamu na návštěvníky, kteří už se s vaším produktem či službou nějakým způsobem setkali.

Bannerová reklama

Bannerová reklama podpoří vaši značku, buduje povědomí o brandu, může upozorňovat na aktuální akce a přivede nové uživatele na web, kde s nimi pak lze různě pracovat a udělat z nich zákazníky. Řekneme vám jak.​

Email marketing

Víte, že emailing je skvělý kanál pro získávání objednávek? Předpokladem je, že máte svoji databázi zákazníků. Jestli ji máte a ještě s ní nepracujete, pojďme ji využít.

Videoreklama

Máte nebo můžete mít zajímavá, přínosná videa? Videa jsou čím dál více oblíbená a dají se různě využít pro propagaci. Pomůžeme vám vytvořit účet na Youtube. Můžeme videa podpořit i placenou reklamou, ať se o nich dozví více relevantních lidí.

Vybrané reference

Pro eshop prodávající náhradní díly do Babett a Pionýrů vedeme online reklamní kampaně a pracujeme také na optimalizaci pro vyhledávače (SEO). www.birdgarage.cz
Pro začínající eshop se značkovým oblečením jsme optimalizovaly cestu zákazníka a texty. Dále pracujeme na propagaci eshopu a značky. www.vagabundfashion.cz
Pro začínající eshop s luxusními ručníky a župany jsme připravily strategii rozvoje, analýzu klíčových slov, grafické materiály, textový obsah a online reklamu.
Pro firmu z oboru výškových prací realizujeme online reklamy v českém i německém jazyce a vytvořily jsme weby www.vyskove-prace-plzen.cz a hohenarbeiten.de

Jakou propagaci využít?

Poradíme vám

Online reklama nabízí široké možnosti využití, poradíme vám, co pro vás bude nejvhodnější s ohledem na vaše požadavky a možnosti. Budeme se orientovat hlavně na výsledky – prodej, zaslání poptávek a jiné požadované akce. Vždy budeme spravovat reklamy tak, aby byly výnosné a aby se vložená investice do nich vrátila a zhodnotila.  Abyste měli stále přehled o výsledcích placené reklamy, můžeme vám nastavit automatický online reporting – hlavní ukazatele výkonnosti reklamy v čase.

NEPLACENOU PROPAGACÍ máme na mysli služby, které poskytují provozovatelé zdarma, např. Facebook stránka, Instagramový účet, účet ve službě Moje firma Google, účet na Firmy.cz, Youtube kanál apod. Tyto služby si můžete zřídit sami zdarma. Pokud budete chtít se založením a správou pomoci, potom zaplatíte pouze za naši práci. 

PLACENÁ REKLAMA nabízí mnoho variant a myslíme tím reklamy na platformách různých poskytovatelů jako Google, Seznam, Facebook a další, kam vložíte kredit a poskytovatel si strhává za reklamu peníze. Výši kreditu nastavíme dle domluvy.  Doporučíme vám kredit dle vašich potřeb a možností. Vy si kredit platíte sami reklamnímu systému a nám platíte za práci.

Doporučíme vám vhodné nástroje online marketingu pro podporu právě vašeho podnikání s ohledem na vaše finanční možnosti.

Co dalšího můžu udělat pro rozvoj podnikání?

SEO

Víte, jak Vaše produkty nebo služby lidé na internetu hledají, jaké pojmy skutečně vyhledávají? Analýza klíčových slov Vám na to dá odpověď a SEO zlepší pozice Vašeho webu ve vyhledávání.

Grafika

Slaďte svůj vizuální styl všude, kde se prezentujete, ať už jde o web, vizitky, letáky, logo, reklamu, polepy nebo jiné druhy propagačních materiálů. Rády Vám s tím pomůžeme.