Tvorba loga

Tvorba loga / redesign loga

Analýza záměru

Abychom mohly vytvořit správné logo, je důležité poznat aktuální situaci vašeho podnikání, jaké máte doposud zkušenosti z trhu, jaké máte cíle s vaším produktem. Doporučíme vhodný postup pro zpracování loga.

Varianty loga

Připravíme vám jednu či více variant loga dle společné dohody.

Logo manuál

Vytvoříme logo manuál, který bude sloužit pro správné použití loga, jeho barevné varianty, umístění do materiálů, na vhodné pozadí apod.

Analýza produktu

Podíváme se na váš produkt nebo službu, definujeme ho dle cílové skupiny, cenové hladiny a místa, kde ho chcete prodávat.

Výstupní formáty

Hotové logo připravíme v barevném, černobílém a inverzním provedení do různých formátů (jpg, png, pdf, eps) tak, abyste ho měli k dispozici k vlastnímu použití nebo předání třetím stranám.

Analýza trhu

Zanalyzujeme si tržní prostředí, ve kterém se váš produkt/služba nachází, definujeme konkurenci, zhodnotíme výhody, nevýhody, možné příležitosti a rizika.

Font a barvy

Vybereme vhodný font a barevné kombinace, které budou reflektovat váš produkt a cílovou skupinu i platformy, kde se bude aplikovat. Neméně podstatné je to, aby výsledné logo lahodilo vašemu oku a dokázali jste se s ním ztotožnit.

Jednotný vizuální styl

Připravíme jednotný vizuální styl, který souzní s firemní kulturou. Všechny propagační materiály dostanou jednotnou tvář a zákazníci vás jasně identifikují. Pomůžeme vám sjednotit logo a styl všech materiálů, které budete chtít vytvořit.

Potřebujete nové logo?

Dejte nám vědět

Ať už logo máte a rádi byste ho upravili, nebo nemáte a potřebujete ho od počátku vytvořit, dokážeme Vám pomoci. Pro tvorbu loga na začátku potřebujeme, abyste nám dali co nejvíce informací o Vašem produktu, firmě nebo službě, kterou nabízíte. Na základě toho dokážeme zanalyzovat tržní prostředí pro Váš produkt a poté vytvořit logo, které bude funkční.

Nepotřebujeme znát žádné důvěrné informace, jen chceme pochopit, co od Vašeho produktu očekáváte a jak ho chcete prodávat.

Poté Vám vypracujeme návrh/návrhy loga dle dohody a na základě Vašich komentářů ho upravíme do finální podoby, se kterou budete spokojeni.

Vybrané reference

Logo už mám, co dál?

Vizitky, propagační materiály

Prezentujte se potenciálním zákazníkům pomocí vizitek a dalších propagačních materiálů jako jsou letáčky, polepy, plakáty apod., kterými představíte své služby a dáte na sebe kontakt, kde se s vámi mohou setkat (web, eshop, kamenná prodejna). S přípravou grafického řešení a realizací tisku vám rádi pomůžeme.

Tvorba webu / eshopu

Buďte vidět online, umožněte svým zákazníkům, aby vás našli na internetu, objednali, vyplnili poptávkový formulář nebo se jen dozvěděli novinky. Váš nový web slaďte s vaším vizuálním stylem propagačních materiálů. Dávejte odkaz na váš web všude, kde to jde, ať už jde o vizitky, letáky, polepy nebo jiné druhy propagačních materiálů. Rády vám s tím pomůžeme.

Online reklama

Reklama vám přivede návštěvníky na váš nový web. Je to nejrychlejší způsob, jak o sobě dát vědět. Je spousta možností reklamy, ať už jde o reklamu ve vyhledávání, bannerovou reklamu nebo reklamu na sociálních sítích. Poradíme vám, co je pro vás vhodné.