Ozvěte se nám

Naše marketingové služby a tvorbu webů nabízíme především v Plzni a okolí, ale domluvíme se s vámi, ať jste odkudkoli. Přijedeme nebo se můžeme vidět na dálku třeba přes Zoom, Google Meet apod.

Zanechte nám zprávu přes kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme zpět. Samozřejmě můžete i rovnou zavolat, pokud vám to vyhovuje více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jak s námi probíhá začátek spolupráce

Úvodní konzultace

Projdeme s vámi vaši situaci v podnikání, jaké máte potřeby a rozpočtové možnosti. Zhodnotíme, jaký postup je pro vás konkrétně nejvýhodnější a navrhneme možné aktivity.

Vypracování nabídky

Zanalyzujeme vaše tržní prostředí, konkurenci, cílového zákazníka a jeho potřeby a na základě toho navrhneme vhodný plán v rámci dostupného rozpočtu a další doporučení následujících kroků.

Zahájení prací

Vypracování nabídky není závazné. Pokud se dohodneme na navržených krocích, pustíme se do práce.

O nás

Věra Marešová

Baví mě online marketing a jeho možnosti. Zkušenosti jsem čerpala např. v online agentuře prací pro různorodé klienty i jako zaměstnanec ve firmě Outdoor Concept, pod kterou patří Rock Point a.s., značka Hannah a web Keenfootwear.cz. Pomohu vám s online aktivitami a poradím, co by pro vás bylo vhodné. Velmi mě baví vytváření webů / eshopů – ráda pro vás připravím i ten váš:-)

Hana živná

Ráda vám pomohu se strategií pro vaše podnikání a grafikou. Mám mnohaleté zkušenosti jako Brand manager Amundsen ve Stock Plzeň – Božkov s.r.o., jako vedoucí marketingu v Elfetex spol. s r.o. i vedoucí odboru Vnější vztahy ZČU Plzeň. Pomohu Vám s řízením vaší značky, navrhnu logo, vizuální styl, zajistím média a propagační materiály. Pomohu s vytvořením eshopu na Shoptetu.