Ozvěte se nám

Naše marketingové služby a tvorbu webů nabízíme především v Plzni a okolí, ale domluvíme se s Vámi, ať jste odkudkoli. Přijedeme nebo se můžeme vidět na dálku třeba přes Skype, Google Meet apod.

Zanechte nám zprávu přes kontaktní formulář a my se Vám co nejdříve ozveme zpět. Samozřejmě můžete i rovnou zavolat, pokud vám to vyhovuje více.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jak s námi probíhá začátek spolupráce

Úvodní konzultace

Projdeme s Vámi Vaši situaci v podnikání, jaké máte potřeby a rozpočtové možnosti. Zhodnotíme, jaký postup je pro Vás konkrétně nejvýhodnější a navrhneme možné aktivity.

Vypracování nabídky

Zanalyzujeme Vaše tržní prostředí, konkurenci, cílového zákazníka a jeho potřeby a na základě toho navrhneme vhodný plán v rámci dostupného rozpočtu a další doporučení následujících kroků.

Zahájení prací

Vypracování nabídky není závazné. Pokud se dohodneme na navržených krocích, pustíme se do práce.

O nás

Věra Marešová

Baví mě online marketing a jeho možnosti. Zkušenosti jsem čerpala např. v online agentuře prací pro různorodé klienty i jako zaměstnanec ve firmě Outdoor Concept, pod kterou patří Rock Point a.s., značka Hannah a web Keenfootwear.cz. Pomohu Vám s online aktivitami a poradím, co by pro Vás bylo vhodné.

Hana živná

Ráda Vám pomohu se strategií pro Vaše podnikání. Mám mnohaleté zkušenosti jako Brand manager Amundsen ve Stock Plzeň – Božkov s.r.o., jako vedoucí marketingu v Elfetex spol. s r.o. i vedoucí odboru Vnější vztahy ZČU Plzeň. Pomohu Vám s řízením Vaší značky, navrhnu grafická řešení, zajistím média a propagační materiály.