Grafické práce

Tvorba grafiky na míru

Analýza záměru

Než začneme pracovat je důležité dozvědět se aktuální situaci vašeho podnikání, s čím jste se doposud potýkali, jaké máte s vaším produktem plány do budoucna. Na základě toho vám představíme plán pro zpracování grafického řešení.

Jednotný vizuální styl

Pomůžeme vám sjednotit logo, barvy a styl všech materiálů, které již máte nebo budete chtít vytvořit. Cílem je připravit vizuální styl, který jde ruku v ruce s firemní identitou. Propagační materiály dostanou jednotnou tvář a zákazníci jasně identifikují, že se jedná o váš produkt. Vytvoříme vám grafický manuál, díky němuž udržíte jednotný vizuální styl dlouhodobě.

Poptávka ploch

Oslovíme mediální agentury a pomůžeme vám vytipovat a objednat vhodné plochy pro prezentaci vašeho produktu či služby.

Analýza produktu

Váš produkt nebo službu definujeme na základě cílového zákazníka, cenové úrovně a místa prodeje.

Tisk

Oslovíme vhodné tiskárny a zajistíme vám kvalitní tisk propagačních materiálů za co možná nejvýhodnější cenu.

Analýza trhu

Projdeme si tržní prostředí vašeho produktu, zanalyzujeme konkurenci a posoudíme možné příležitosti a rizika, konkrétní výhody a nevýhody.

Formáty

Vizitky, grafické prvky pro web, formáty pro internetovou reklamu, facebookové prvky, plakáty, letáky, polepy, rollupy, návrhy potisků propagačních předmětů, velkoplošné formáty, venkovní reklama, inzerce.

Úprava fotek (retuše)

Všechny dostupné fotografické materiály vhodně upravíme do požadovaného vzhledu. V případě potřeby vyretušujeme vady, barevně upravíme, zasadíme do připravované online komunikace, propagačních materiálů.

Vybrané reference

Pro zavedenou leteckou školu v Kladně jsme redesignovaly logo a web . Pustily jsme se také do online reklamy a do vylepšení sociálních sítí. www.blueskyaviation.cz

Tvorba a tisk grafiky

Potřebujete s tím pomoci?

S začínající nebo již fungující firmou se samozřejmě dostanete do situace, kdy potřebujete dát vědět o svém výrobku, službě nebo vaší nové značce. Způsobů, jak toto řešit, je mnoho.  Bez grafických prací se ale většinou neobejdete.

Nabízíme kompletní grafické práce, umíme pro vás připravit velké množství propagačních formátů. Společně s vámi vybereme vhodné pro váš výrobek či službu a vytvoříme grafický návrh.

O tisk se také postaráme. Pokud byste si přáli pouze grafický návrh a tisk jste si chtěli zajistit sami, i to je možné.

Mám už grafiku, co dál?

Tvorba webu/eshopu

Buďte vidět online, umožněte svým zákazníkům, aby vás našli na internetu, objednali, vyplnili poptávkový formulář nebo se jen dozvěděli novinky. Váš nový web slaďte s vaším vizuálním stylem propagačních materiálů. Dávejte odkaz na váš web všude, kde to jde, ať už jde o vizitky, letáky, polepy nebo jiné druhy propagačních materiálů. Rády vám s tím pomůžeme.

Online reklama

Reklama vám přivede návštěvníky na váš nový web. Je to nejrychlejší způsob, jak o sobě dát vědět. Je spousta možností reklamy, ať už jde o reklamu ve vyhledávání, bannerovou reklamu nebo reklamu na sociálních sítích. Poradíme vám, co je pro vás vhodné.

Zobrazení v mapách Google, seznam

Hodně lidí vyhledává služby nebo firmy přímo v mapách. Nastavíme vám profil v katalogu firem Google a Seznam, aby zákazníci vaši firmu našli v mapách i v katalogu firem.